Společnost AXENTA a.s. postavila vlastní Security Operation Center – AXENTA CyberSOC.

Toto řešení nabízí zákazníkům jako službu a to i s možností poskytnutí služeb vlastního CSIRT týmu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@axenta.cz.

Kariéra

Existují dva způsoby, jak se stát součástí našeho týmu. Můžete reagovat na právě nabízenou pozici uveřejněnou na webových stránkách nebo nám zaslat Váš životopis - jsme otevření novým lidem a novým nápadům!

Pro nově vybudované bezpečnostní dohledové centrum (Security Operations Center - Cyber SOC) hledáme nové kolegy na pozici:

Linux administrator/system engineer

Náplň práce

  • instalace, implementace a provoz OS Linux
  • implementace a servis dohledových a monitorovacích systémů
  • poskytování technické podpory zákazníkům – řešení technických problémů nebo potřeb zákazníka
  • optimalizace a rozvoj řešení, včetně integrace s jinými systémy zákazníka

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (IT)
  • zkušenosti administrátora s OS Linux (RedHat nebo Ubuntu)
  • základní zkušenosti s OS Windows stanice/servery
  • základní zkušenosti s administrací síťových prvků (switch, router, firewall)
  • zkušenosti se síťovými diagnostickými nástroji (TCPDUMP,WireShark apod.)
  • zodpovědnost, schopnost týmové práce
  • pečlivost a důslednost při řešení úkolů
  • požadavek na ŘP skupiny B
  • základní znalost AJ

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • účast při řešení náročných úkolů v inovativní a expandující společnosti
  • podporu ve vašem odborném rozvoji, zaškolení (certifikace), další systematické vzdělávání v moderních informačních technologiích a osobní růst v problematice bezpečnosti IS
  • práce s moderními technologiemi v oblasti kybernetické bezpečnosti (SIEM, LM, Provozní monitoring, PIM/PAM, NBA, UBA apod.)
  • individuální rozvoj v zajímavém oboru
  • místo pracoviště: Brno
  • možnost pracovní filozofie Home Office
  • nástup možný ihned

Kontakt

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš kompletní životopis v českém jazyce na níže uvedený kontakt.

Kontaktní e-mail: info@axenta.cz