AXENTA a.s. byla oceněna společností One Identity jako Partner roku 2019

AXENTA a. s. získala za svou práci v roce 2018 prestižní ocenění:

3. dubna si přivezla z partnerské konference UNITE v maďarské Budapešti ocenění Partner roku za prodej a implementaci produktu Log Management (SYSLOG-NG) společnosti One Identity. Více informací zde.

Kariéra

Existují dva způsoby, jak se stát součástí našeho týmu. Můžete reagovat na právě nabízenou pozici uveřejněnou na webových stránkách nebo nám zaslat Váš životopis - jsme otevření novým lidem a novým nápadům!

Pro nově vybudované bezpečnostní dohledové centrum (Security Operations Center - Cyber SOC) hledáme nové kolegy na pozici:

Linux administrator/system engineer

Náplň práce

  • instalace, implementace a provoz OS Linux
  • implementace a servis dohledových a monitorovacích systémů
  • poskytování technické podpory zákazníkům – řešení technických problémů nebo potřeb zákazníka
  • optimalizace a rozvoj řešení, včetně integrace s jinými systémy zákazníka

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (IT)
  • zkušenosti administrátora s OS Linux (RedHat nebo Ubuntu)
  • základní zkušenosti s OS Windows stanice/servery
  • základní zkušenosti s administrací síťových prvků (switch, router, firewall)
  • zkušenosti se síťovými diagnostickými nástroji (TCPDUMP,WireShark apod.)
  • zodpovědnost, schopnost týmové práce
  • pečlivost a důslednost při řešení úkolů
  • požadavek na ŘP skupiny B
  • základní znalost AJ

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • účast při řešení náročných úkolů v inovativní a expandující společnosti
  • podporu ve vašem odborném rozvoji, zaškolení (certifikace), další systematické vzdělávání v moderních informačních technologiích a osobní růst v problematice bezpečnosti IS
  • práce s moderními technologiemi v oblasti kybernetické bezpečnosti (SIEM, LM, Provozní monitoring, PIM/PAM, NBA, UBA apod.)
  • individuální rozvoj v zajímavém oboru
  • místo pracoviště: Brno
  • možnost pracovní filozofie Home Office
  • nástup možný ihned

Kontakt

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš kompletní životopis v českém jazyce na níže uvedený kontakt.

Kontaktní e-mail: info@axenta.cz